KONST / Litografier / Färglitografier 9941026
nr 994 1026
Färglitografier
3 st, Mats Åkerman, Stadsmiljöer, 240-upplaga, bladets mått: 44x56
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 november 2015
kl 18:56:18
16/11 18:31:16